март, 2022 ел
дүшәмбе

Бүген ТР Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында Александр Шадриков җитәкчелегендә Коррупциягә каршы көрәш комиссиясе утырышы булып узды.

сентябрь, 2021 ел
сишәмбе

Бүген ТР Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында министр урынбасары Егор Тарнавский җитәкчелегендә Коррупциягә каршы көрәш комиссиясе утырышы булып узды.

июнь, 2021 ел
җомга

Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында министрның беренче урынбасары Айрат Шиһапов рәислегендә Коррупциягә каршы көрәш комиссиясе утырышы булды.

февраль, 2021 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында дәүләт граждан хезмәткәрләренең коррупциягә каршы белем дәрәҗәсен арттыру максатларында, бүген керемнәр, чыгымнар, мөлкәт һәм мөлкәти холыклы йөкләмәләр турында белешмәләр тапшыру мәсьәләләре буенча семинар узды.

декабрь, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында Александр Шадриков рәислегендә Коррупциягә каршы көрәш комиссиясе утырышы булып узды.

декабрь, 2020 ел
чәршәмбе

Бүген, Халыкара коррупциягә каршы көрәш көне алдыннан, Татарстанның Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында видеоэлемтә форматында керемнәр, чыгымнар, милек һәм мөлкәти характердагы йөкләмәләр турында белешмәләр бирү, дәүләт гражданлык хезмәтендә мәнфәгатьләр каршылыгын җайга салу, коррупциягә каршы тору максатларында билгеләнгән тыюларны, чикләүләрне һәм вазыйфаи бурычларны үтәү мәсьәләләре буенча семинар булып узды.

ноябрь, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Дискуссия клубы утырышы Татарстан Республикасы Президентының Коррупциягә каршы сәясәт мәсьәләләре идарәсе ярдәмендә Татарстан Республикасы Яшьләр хөкүмәте тарафыннан оештырылды.

октябрь, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Халыкара коррупциягә каршы көрәш көне кысаларында «Татмедиа» акционерлык җәмгыятендә ТР экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриков һәм ТР Президентының Коррупциягә каршы сәясәт мәсьәләләре идарәсе җитәкчесе урынбасары катнашында брифинг узды.

март, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында дәүләти гражданлык хезмәткәрләренең коррупциягә каршы көрәш буенча белемнәрен үстерү максатыннан чыгып, керемнәр, чыгымнар, мөлкәт һәм мөлкәти характердагы бурычлар, дәүләти гражданлык хезмәтендә мәнфәгатьләр бәрелешен җайга салу, вазифаи бурычларны башкаруда коррупциягә каршы көрәшү максатында билгеләнгән тыюларны, чикләүләрне үтәү турында мәгълүматларны тапшыру мәсьәләләре буенча семинар үткәрелде.