декабрь, 2023 ел
җомга

Росводресурсы тарафыннан Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимнарын көйләү буенча ведомствоара эш төркеменең чираттагы утырышы уздырылды.

ноябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

Бүген видеоконференцэлемтә аша Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимын җайга салу буенча Ведомствоара эшче төркемнең чираттагы утырышы узды.

август, 2023 ел
чәршәмбе

Татарстан Экология һәм табигать ресурслары министрлыгы видеоконференция режимында Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимын җайга салу буенча ведомствоара эш төркеменең чираттагы утырышында катнашты.

июль, 2023 ел

июнь, 2023 ел
җомга

Росводресурсы тарафыннан Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимын җайга салу буенча Ведомствоара эшче төркемнең чираттагы утырышы уздырылды.

май, 2023 ел
дүшәмбе

Росводресурсы тарафыннан Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимын җайга салу буенча ведомствоара эшче төркемнең чираттагы утырышы уздырылды.

апрель, 2023 ел
чәршәмбе

Росводресурслар тарафыннан Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимын көйләү буенча ведомствоара эшче төркем утырышы үткәрелде. Татарстан Республикасын ТР экология министры Александр Шадриков тәкъдим итте.

март, 2023 ел
дүшәмбе

Экология министрлыгында видеоконференцэлемтә режимында Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимнарын җайга салу буенча Ведомствоара эш төркеменең чираттагы утырышы узды

февраль, 2023 ел
чәршәмбе

Бүген ВКС режимында Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимнарын көйләү буенча Ведомствоара эш төркеме утырышы узды. Татарстан Республикасын ТР экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриков тәкъдим итте.

декабрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Татарстан Республикасы экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриков видеоконференцэлемтә  аша Идел-Кама каскады сусаклагычларының эш режимнарын җайга салу буенча ведомствоара эш төркеме утырышында катнашты.