июнь, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Халык белән очрашуны Татарстан табигатьне саклау районара прокуроры урынбасары Роза Халморатова, Төньяк Экология министрлыгы идарәсе башлыгы Ленар Касыймов һәм Саба районы Башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Илнур Котдусов үткәрде.

октябрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Халык белән очрашуны Татарстан районара табигатьне саклау прокуроры Айрат Низамиев һәм Идел-Кама территориаль идарәсе башлыгы Рафис Әхмәтҗанов үткәрде.

август, 2020 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының Идел аръягы территориаль идарәсендә видеоконференцэлемтә режимында гражданнар кабул ителде.

июнь, 2020 ел
сишәмбе

Гражданнарны видеоконференцэлемтә режимында кабул итү үткәрелде.

Арча районында яшәүчедән ведомство башлыгына җиткерелгән сорау Атынка елгасының экологик торышына кагылышлы иде.

декабрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Татарстан Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының барлык территориаль идарәләрендә, Россия Федерациясе Президенты кушуы буенча, Гомумроссия гражданнарны кабул итү көне уздырылды.

ноябрь, 2019 ел
дүшәмбе

2019 елның 12 декабрендә 12.00 сәгатьтән 20.00 сәгатькәчә, Россия Федерациясе Президенты кушуы буенча, Россия Федерациясе дәүләт хакимияте һәм җирле үзидарә органнарында Гомумроссия гражданнарны кабул итү көне узачак.

ноябрь, 2019 ел
сишәмбе

Татарстан Республикасы экология һәм табигать ресурслары министрының беренче урынбасары – әйләнә-тирә мохитне саклау өлкәсендә Татарстан Республикасы Баш дәүләт инспекторы Фаяз Шакиров бүген Минзәлә һәм Актаныш районнарында яшәүчеләрнең сорауларына җавап бирде.