пәнҗешәмбе

Россия Табигый фәннәр академиясе 2021 елгы «EcoWorld» Халыкара экологик премиясе лауреаты исеменә конкурс уздыра.

чәршәмбе

Росприроднадзор «Экология – һәркем эше» халыкара балалар-яшүсмерләр премиясен уздыра.

сишәмбе

Фотоконкурс экология проблемаларына, Россия табигый мирасы байлыгына һәм төрлелегенә игътибарны юнәлтү,  табигатькә сак караш тәрбияләү максатыннан уздырыла. Оештыручысы - «Россия экологиясе» - РФ Илкүләм экология проекты челтәр басмасы редакциясе.

июнь, 2021 ел
җомга

Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының территориаль идарәләре белгечләре, муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән берлектә, «Эковесна-2021» республика конкурсының район этабында җиңүчеләрне бүләкләде.

Тэги: Competition

Россия Табигый фәннәр академиясе 2021 елгы «EcoWorld» Халыкара экологик премиясе лауреаты исеменә конкурс игълан итә.