август, 2024 ел
чәршәмбе

Бүген Нурлат районының Әхмәт авыл җирлегендә Татарстан Республикасы экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриков, Нурлат муниципаль районы башлыгы Дамир Ишкинеев һәм Әхмәт авыл җирлеге башлыгы Галина Лизратова катнашында гражданнар җыены узды.

август, 2023 ел
сишәмбе

Кәче авыл җирлегендә гражданнар җыены узды, анда ТР Экология министрлыгының Төньяк территориаль идарәсе башлыгы Ленар Касыймов, Арча районы башкарма комитеты җитәкчесе Ренат Гатиятов, Арча шәһәренең «Водоканал – Сервис» ҖЧҖ директоры Тәлгат Миндубаев һәм Кәче авыл җирлеге башлыгы Руслан Гәрәев катнашты.

август, 2021 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриков үзенә беркетелгән районга эш визиты белән килде. Чулпан һәм Заречный авыл җирлекләрендә ул гражданнар җыенын үткәрде, анда Нурлат муниципаль районы башлыгы Алмаз Әхмәтшин катнашты.