апрель, 2023 ел
пәнҗешәмбе

Мәгълүматны, шул исәптән гражданнарның шәхси мәгълүматларын контрольсез тарату очраклары килеп чыкмасын өчен, Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгы WhatsApp чит ил сервисы аша мөрәҗәгатьләр кабул итүне туктату турында хәбәр итә.

июль, 2020 ел
дүшәмбе

Ел башыннан бирле ТР Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының Республика иҗтимагый кабул итү системасына 3405 мөрәҗәгать килгән.

Шуларның 1131 – «Мәктәп экопатруле» мобиль кушымтасы аша.

июнь, 2020 ел
чәршәмбе

Татарстанның экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриков эш визиты белән Чистай районында булды. Ведомство башлыгы визитының максаты – биредә яшәүчеләргә уңайсызлыклар китерә торган объектларны карау иде.

апрель, 2020 ел
дүшәмбе

Ел башыннан бирле ТР Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының Республика иҗтимагый кабул итү системасына 1721 мөрәҗәгать килде.

Шуларның 636сы – «Мәктәп экопатруле» мобиль кушымтасы аша.

апрель, 2020 ел
дүшәмбе

ТР Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының Республика иҗтимагый кабул итү системасына ел башыннан бирле 1196 мөрәҗәгать килде. Шуларның 388е – «Мәктәп экопатруле» мобиль кушымтасы аша. Шулай ук экологлар тарафыннан «Халык контроле» системасы аша килгән 229 мөрәҗәгать, Министрлыкның электрон почтасы, «кайнар линия» телефоны аша һәм WhatsApp, Telegram элемтә каналлары аша килгән 221 хәбәр каралды. Гражданнарны шәхсән кабул итү барышында һәм Министрлыкның кабул итү бүлмәсе аша 358 мөрәҗәгать алынды.

март, 2020 ел
дүшәмбе

Ел башыннан бирле Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының республика экологик иҗтимагый кабул итү бүлмәсенә 634 мөрәҗәгать кергән.