Йомгаклау коллегиясенең киңәйтелгән утырышына журналистларны аккредитацияләү

2020 елның 10 гыйнвары, җомга

Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов, Россия Федерациясе табигать ресурслары һәм экология министры урынбасары – Урман хуҗалыгы федераль агентлыгы җитәкчесе Сергей Аноприенко катнашында Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгы белән Татарстан Республикасы Урман хуҗалыгы министрлыгының “2019 елда Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының һәм Татарстан Республикасы Урман хуҗалыгы министрлыгының эш йомгаклары турында” йомгаклау коллегиясенең киңәйтелгән утырышына журналистларны аккредитацияләү башланды.

Аккредитация 2020 елның 13 гыйнвары 12.00 сәгатькә кадәр электрон почта (eco.press@tatar.ru), телефон (843) 267-68-59) аша хәл ителә. Җурналистның, оператор, фотографның фамилиясен, исемен, атасының исемен, туган көнен, елын, массакүләм мәгълүмат чарасы атамасын күрсәтергә кирәк.

Чара 2020 елның 14 гыйнварында Татарстан Республикасы Фәннәр академиясендә үткәрелә. Башлана 10.00 сәгатьтә.