июль, 2024 ел
чәршәмбе

13 июльдән 14 июльгә кадәр Лаеш районының Атабай авылы тирәсендә беренче экотур узачак! Әгәр сиңа инде 18 яшь, һәм син  #ЗеленаякомандаБЧ белән  берлектә экологик туризм белән танышырга телисең икән, тизрәк заявка тутыр -  https://clck.ru/3BW5dM.

февраль, 2020 ел
чәршәмбе

Бүген Kaukointernational компаниясе Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының Фәнни-техник советына Казанның ләмле кырларын торгызу буенча тәкъдимнәрен карап тикшерүгә чыгарды.

февраль, 2020 ел
сишәмбе

Бүген Финляндиянең Kaukointernational компаниясе белгечләре Татарстан Президенты Рөстәм Миңнехановны Казан шәһәрендә ләмле кырларны торгызу юллары белән таныштырды. Татарстан Хөкүмәт йортында узган эшлекле очрашуда шулай ук Татарстан Республикасы экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриков катнашты.