август, 2020 ел
дүшәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгының иң тәҗрибәле хезмәткәрләренә Татарстан АССР төзелүнең 100 еллыгы уңаеннан истәлекле медальләр тапшырылды. Республиканың экологик тармагы өчен күп еллар дәвамында хезмәт куйган белгечләрне табигать саклау ведомствосы башлыгы Александр Шадриков котлады.

июль, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Татарстанның Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында экология һәм табигатьтән файдалану өлкәсендә профессор В.А.Попов исемендәге премиягә конкурс һәм Татарстанның югары уку йортлары студентлары арасында экология буенча фәнни-гамәли эшләр конкурсы лауреатларын бүләкләү тантанасы булып узды.

декабрь, 2019 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында  узып баручы елга йомгаклар ясалып, киләчәккә планнар билгеләнде. Моннан тыш республикабызның әйләнә-тирә мохитен саклау эшенә үзләреннән саллы өлеш керткән хезмәткәрләргә Мактау грамоталары һәм Рәхмәт хатлары тапшырылды.