ноябрь, 2019 ел
җомга

Бүген Татарстан Республикасы Экология һәм табигать ресурслары министрлыгында министрның беренче урынбасары – әйләнә-тирә мохитне саклау өлкәсендә Татарстан Республикасы Баш дәүләт инспекторы Фаяз Шакиров рәислегендә коррупциягә каршы көрәш мәсьәләләренә багышланган өйрәтү характерындагы семинар узды.

ноябрь, 2019 ел
сишәмбе

“Татмедиа”да дәүләт хакимияте органнарында коррупцион хокук бозуларны кисәтү мәсьәләсенә багышланган брифинг узды. Халыкара коррупциягә каршы көрәш көненә багышлап үткәрелгән чарада Татарстан Республикасы Президентының Коррупциягә каршы сәясәт мәсьәләләре буенча идарәсе Баш киңәшчесе Салават Рәхимов, Татарстан Республикасы экология һәм табигать ресурслары министрының беренче урынбасары – әйләнә-тирә мохитне саклау өлкәсендә Татарстан Республикасы Баш дәүләт инспекторы Фаяз Шакиров, Татарстан Республикасы мәдәният министрының беренче урынбасары Юлия Адгамова катнашты.